S.S.S.

Küp Deposu ile ilgili sorular

Siz kimsiniz?

10 yılı aşkın küp tecrübesi ile yarışmalar ve Türkiye küp komitesinde aktif olan bir küpçü. Detaylı bilgi için https://www.kupdeposu.com/pages/bio-iletisim/

Sitenizden yapılan alışverişler güvenilir mi?

Evet! Hem Küp Deposu olarak 1.5 yılı aşkın süredir yarışmalara katılıyor, standlar açıyoruz hem de online olarak birçok siparişi siz küpçü arkadaşlarımıza ulaştırdık.

Instagram üzerinden takip edebilir, sorularınız için mesaj atıp iletişime geçebilirsiniz!

Sitenizden yapılan alışverişler yasal mı?

Evet! Türkiye’nin ilk küp mağazası Küp Deposu olarak resmi bir firmayız ve siparişleriniz sorası faturalar adınıza kesilerek tarafınıza mail ile ulaştırılır.

Fiyatlarınız yurtdışına göre neden fazla?

Stokta bulunan bütün ürünlerimiz için resmi olarak gümrük işlemleri gerçekleştirilmiş, gümrük vergisi ve diğer vergiler ödenmiştir.

Siparişlerinizde de KDV başta olmak üzere bütün vergiler dahildir. Yani devletimize vergi veriyoruz, bu nedenle fiyatlarımız biraz yüksek gelebilir.

Ayrıca bir de size 1 ay yerine 1 haftadan kısa sürede ulaştırmanın ve Küp Deposu garantisi ve güvencesinin de bir miktar fiyatlara yansıdığını söylememin bir sakıncası yoktur umarım 🙂

Kargo ile İlgili Sorular

Hangi Kargo Yöntemleri Mevcut?

Şuan Küp Deposu olarak Yurtiçi kargo ile çalışmaktayız. Lakin müşterinin isteği ve imkanlarımız doğrultusunda başka firmalarla da gönderim mümkün. Başka firma ile gönderilen kargo ücretleri müşteriler tarafından karşılanır.

Siparişimin elime ulaşması ne kadar sürer?

Normal şartlarda siparişinizin kargoya verilmesi 2-3 iş gününü* bulur. Kargonun da adresinize gelmesi 2 iş günü. Azami elinize ulaşma süresi 5-6 iş günüdür. Ama elimizden geldiğince hızlı kargolamaya ve siparişleri tarafınıza hızlı ulaştırmaya özen gösteriyoruz.

*Lube uygulaması, mıknatıs uygulaması, Ön sipariş ürünler, KD Premium ürünler, KD Premium servisler ve diğer ek hizmetler için bu süre uzayabilir. Ürünlerin açıklamalarını okuyunuz.

Türkiye’nin her yerine kargoluyor musunuz? Kargo ücreti ne kadar?

Türkiye’nin her yerine kargoluyoruz. Adresinizin açık bir şekilde yazılmış olması ve kargo firmalarının hizmet alanları içerisinde olmanız yeterli.

Standart kargo ücreti Türkiye’nin her yerine 10TL’dir.

100 TL ve üzeri siparişlerinizde tüm kargolar ücretsiz. Evet, 100 TL ve üzeri tüm siparişler ücretsiz bir şekilde belirttiğiniz adrese kargolanır.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişiniz kargolandıktan sonra tarafınıza takip numarası iletilecektir. Bu takip numarası ile kargonuzu takip edebilirsiniz.

Ödemeyle ile İlgili Sorular

Hangi ödeme yöntemleri geçerli?

Her türlü banka kartı ve kredi kartı geçerlidir. Ön ödemeli kartlar (Tosla, Ininal vs.) ile de alışveriş yapabilirsiniz.

Sitenizden kartla alışveriş yapmak güvenli mi?

Sitemiz henüz SSL korumasına dahil olmadığı halde ödeme yöntemi olan Shopier üzeriden yapacağınız kartla ödemeler Shopier SSL güvenliğindedir. Yani evet, kartla alışveriş yapmak güvenli 🙂

Siparişler ve İade İşlemleri

Nasıl sipariş verebilirim?

Almak istediğiniz ürünü sepete attıktan sonra sepet sayfanıza gidin. “Ödeme sayfasına git” butonuna tıkladıktan sonra adres bilgilerinizi girin. Yönlendirilen sayfada ödeme yaptıktan sonra siparişiniz tamamlanmış olacaktır.

Sipariş vermek için bir hesap açmam gerekli mi?

Hayır. Hesap açmadan da sipariş verebilirsiniz. Sadece ödeme bölümünde adres ve iletişim bilgilerini doğru yazmanız yeterli.

Sorularım olursa kiminle iletişime geçmeliyim?

İletişim bölümünde bulunan Whatsapp ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Siparişimi nasıl iptal edebilir veya değiştirebilirim?

Siparişiniz kargoya verilmeden önce* bizimle iletişime geçebilir ve siparişinizi iptal edebilir veya değiştirebilirsiniz.

*Lube uygulaması, mıknatıs uygulaması, Ön sipariş ürünler, KD Premium ürünler, KD Premium servisler ve diğer ek hizmetler için iptal ve değişiklik hizmeti yapılmamaktadır. Bu durumlarda Whatsapp numarası ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Satın aldığım bir ürünü nasıl iade edebilirim?

Ürünlerde herhangi bir şekilde iade veya değişim kabul etmiyoruz maalesef. Satın aldığınız ürün eğer tarafınıza ulaştığında kırık veya arızalı çıkarsa Whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.